Su šventėmis!

by HelluvaGirl

Gražios Kalėdos. Lauke +6. Vakar Kūčias šventėme su sese skaipu. Nesu įsitikinusi, kad mano vištienos salotose buvo 12 ingredientų – gal įskaičiavus citriną vandens stiklinėje, though?..

Buvo geri metai. Viskas vis dar skleidžiasi, švinta ir man dėl to gera.

Susiinventorizavus, labai nemažas vidinis progresas, pasireiškiantis savaime pranykusiais nepaaiškinamais fiziniais simptomais, kuriais prieš metus du buvau tiesiog aplipusi, išaugęs sąmoningumas ir intuicija, pagerėję santykiai su artimiausiais žmonėmis, nauji socialiniai įgūdžiai (antisocialiniai – taip pat), labai smart auganti atžala (“Kai man bus penki metai, aš išgimdysiu savo brolį ir duosiu jam vardą Genijus”).

Kartais padarau tai, ko paniškai bijau. Vis tiek nežinau, kada mirsiu, tad arba spėju surizikuoti, arba ne. Jau patyriau, kad ne visada ši rizika baigiasi šampe. Pastaraisiais metais turbūt dažniau nei kada nors prieš tai negavau to, ko norėjau. Taip pat – atradau daugiau nei tikėjausi. Iš visko pasiimi arba saviplaką, arba perspektyvą. Dažnai – ir viena, ir kita, tik proporcija ilgainiui keičiasi. Tada koreguoji savo norų raiderį ir matai, kaip tikrovė jį susitinka, todėl aš labai drąsi norėti.

Niekas iš manęs negali atimti Rojaus. Nebent prie jo prisijungti!

Po spindulį siunčiu kiekvienam savo skaitytojui. Prisipažinsiu, man kažkaip palengvėjo, kai jų ratas be feisbukų susiaurėjo nuo masės, kuriai anksčiau patogiai šmėžavau prieš akis, iki tų, kuriems genuinely įdomu, o taip pat šypsausi atsitiktinai čia užklystantiems – sveiki atradę, atsitiktinumų nebūna.

Visiems žmonėms linkiu Meilės, sąmoningumo, dosnumo – ir mėgaukitės kiekviena proga, viskuo. Žiūrėkite vieni kitiems į akis. Kurkite.

Dalinuosi viena mėgstamiausių Pijos dainų:

httpv://www.youtube.com/watch?v=CGyEd0aKWZE