Minčių origami

by HelluvaGirl

Žaidžiu savo mintimis ir norais. Kasdien vis aiškiau įsivaizduoju, kaip gyvenu; kasdien prikuriu papildomų detalių į savo siekiamybės paveikslėlį, pasipasakoju vis daugiau dalykų apie tai, kaip, kur ir su kuo noriu būti, ir tada – nuostabu, jog taip greitai – stebiu, kaip fantazijos skiautės nusileidžia ant mano realybės ežero. Vis mažiau stebėdamasi sau patvirtinu: viskas taip, kaip prasukau savo nesustojančiame vidiniame filme. Tai nuostabu.

Atrandu skirtingas emocines pavaras. Išmokstu palaikyti sveiką atstumą tarp įvykių ir savo jausmų: yra kaip noriu – gerai, nėra – yra vėliau.

Yra taip, kaip sau sakau. Yra taip, kaip aš labai aiškiai įsivaizduoju.

Jaučiuosi kaip niekada in touch su tuo, kas vyksta, ir tuo pat metu – su savimi. Lyg tikrovė ir aš tik dabar ėmėme šokti dviese – niekada nesileidau vedama, negalėjau atsiduoti, pasitikėti, ir kuo stipriau gniaužiau rankas, tuo daugiau faux pas išeidavo.

Pasirodo, geram šokiui reikia ne tik tiesaus stuburo, bet ir tolerancijos netikėtumams, lankstumo, prisitaikymo, platesnio matymo, nuojautos, vidinės laisvės – ir nebijoti klaidos.

Jaučiu, kaip man sunku išreikšti mintį. Paskutiniu metu per retai rašau. Noriu tai pakeisti.

Noriu pasakyti, kad gyvenu gerai. Kad norai pildosi pažodžiui. Lieka išmintingai juos pasirinkti.

httpv://www.youtube.com/watch?v=ymuazEzJFZE