Apie burtus

by HelluvaGirl

Kartą, labai seniai, dar prieš Didžiųjų Išbandymų Laikus, nuvykau pas būrėją.

Mane bent kiek geriau pažįstantys žino, kaip negailestingai pasičepsėdama sukramtau visus tuos prislopintu balsu, dvasingais veidais bylojančius mediumus ir jų lekuojančius klientus.

Niekaip daug nesiteisinsiu, bet tada, matyt, baisiai reikėjo ramento ir aš leidau sau diskretiškai “pabandyti”.

Ji man išpranašavo, kad turėsiu ypatingą vyrą, kuris bus ne tik išoriškai patrauklus ir protingas, bet ir šviesus, dvasingas, švelnus žmogus (muahahahaha).

Ji mane pamokė, kad ko nors labai norint, reikia užrašyti tai ant popieriuko ir sudeginti 21 dieną iš eilės. Paskui Visatoje neva kažkas transformuojasi, nes 3 x 7… O ugnis tai ten kažkaip su ta energija… Whatever.

Nežinau, kuo ji mane tada įtikino, bet tvarkingai 21 dieną iš eilės rašiau ir deginau. Visko neprisimenu, bet tikrai rašiau, jog turiu sveiką, gražią ir laimingą šeimą.

“Tik prisimink: niekada negalima sakyti ‘aš būsiu, turėsiu, padarysiu’. Visada ‘esu, turiu, darau’. Nes jeigu kalbėsi būsimuoju laiku, visi tavo norai ir liks kyboti ateityje, mistiniame ‘kada nors’, į kurį neįmanoma pakliūti. Nusipiešk ir įsirėmink ant sienos savo knygos viršelį, kad ją greičiau laikytum rankose”.

(Po metų laikiau rankose pirmą savo išverstą knygą, nors jos viršelio ir nepaišiau.)

Jau kurį laiką jaučiu, kad atėjo metas užrašyti naują popieriuką.

Foto: http://3.bp.blogspot.com