Alpha Male

by HelluvaGirl

Alpha male egzempliorių sutinku nedažnai. Reikia pripažinti, kad ši mačisto atmaina – drįstu sakyti, sukultūrinta, su ryškiomis intelektualumo priemaišomis – yra gan reta šiuolaikinėje lyčių vaidmenimis susikeitusioje visuomenėje.

Empatiškas, kontroliuojantis, įžvalgus, charizmatiškas manipuliatorius.

So you say you’re a player? Nice to meet you, I’m the coach. 

Man patinka intriga, patinka žaidimas, patinka panašaus lygio flirto pilotažas.

Ir jis turi tą žvilgsnį. Kai sėdi prie stalo, geri kavą, kalbiesi, o susitikus akims paralelinėje tirovėje vyksta tokie dalykai… Ir, tiesą sakant, visai nebeturi reikšmės, kada ir kas įvyks čia, arčiau žemės. Kartais tiesiog nutinka taip pasižiūrėti. Tai pamatyti.

Žmonės pastebi tiltą, pasakė jis.

Keista, kai mintyse TAI įvyksta, ar ne? Didesni ir mažesni TAI. Tikrai, belieka tik lieptu pereiti į kitą krantą, ten, kur TAI jau yra įvykę (Jurga Ivanauskaitė, “Ragana ir lietus”).

Taip yra iš tiesų. Mes turime ko saugotis, nors aš seniai supratau, jog apkalbos egzistuos net man neišeinant iš namų. Todėl nebūsiu užsidariusi. Kita vertus, turiu į ką atsižvelgti ir tai darysiu.

Mano laisvė – tai, kad nejaučiu poreikio susirasti sau porą. Galiu stebėti žmones, jais domėtis, netgi juos gąsdinti.

Tu išlepinta dėmesiu, pasakė jis.

Gal veikiau neturiu ko prarasti? Nesistengiu įtikti? Gal atsipalaidavimą lengva supainioti su įžūlumu? Paskutinius 4,5 metų dėmesio neieškojau ir niekur už šeimos ribų jo negaudavau.

Dabar aš esu laisva. Turbūt tai jaučiasi. Tiesa, man nebe 22. Ir tai nuostabiausia dalis…

Mes pastebėjome vienas kitą tame pačiame renginyje. Egotistas, pagalvojau. Kaip dažnai nutinka, buvau persipuošusi, vieniša ir su fotoaparatu. Pirmą kartą be Vaiko Tėvo.

Jis atsimena.

httpv://www.youtube.com/watch?v=Edwsf-8F3sI