Dovana

by HelluvaGirl

Gavau sveikinimą su Naujo Gyvenimo Pradžia.

Mažutė priešistorė: kai Danijoje pas Mrs. Nielsen žymėjome Naujuosius, šventė buvo pranašinga: jaučiausi tarp žmonių, bet viena, atskirta ir šiek tiek per daug pasipuošus. Nulis ryšio su Vaiko Tėvu. Nulis bendravimo, tik buitiniai pretekstai prašnekti. Tada skyrybos buvo vien nuojauta, baimė, maudimas paširdžiuose – bet kaip sutinku Naujus, tokie jie ir būna.

Mrs. Nielsen tada parodė vieną nesveiką Maisto Bibliją. Kas mane pažįsta, žino: virtuvė man – baisiai nesaugi ir slėpininga zona, kur bijau feilo ir kuo mažiau kišuosi. Bet ta knyga… Tiksliau, tos fotografijos… Man kaupėsi seilės ir aš netgi leidau sau mintį, kad gal gi būtų visai faina pagaminti kokį gražų maistą.

Tada tik nedrąsi mintis, o dabar visai realistiška artimiausios ateities perspektyva. Vienas dalykas, nebėra namie kulinaro ir man reikia prisiimti visą atsakomybę, antras dalykas…

Šioje knygoje jums reikia pamatyti nuotraukas! Jie netgi rašo, kokių įrankių reikia virtuvėje ir kuo skiriasi čiobrelis nuo rozmarino (dar neišmokau).

Gaminsiu.

Nedrąsiai, tik Pijai, bet gal kokią dieną, kai ateisite į svečius…

Iškart pasakau: čiūr renkuosi tą vidurinį. Ar gali būti, kad jaunoms merginoms patinka chavjerai bardemai, o kai jos pereina į kitą žaidimo aikštelę, ima pastebėti boitojus? Hmmm… Ali, Tau linkėjimai!