Apie prietarus Naujamečio išvakarėse. Ir apie visokius žmones

by HelluvaGirl

Turiu vienintelį patikrintą stiprų prietarą: kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi. Todėl, jau nepirmąkart juos pasitikdama ekspromtu, visgi stengiuosi atlikti kelis svarbius darbus, kaip antai:

– ritualinis plaukų šalinimas nuo kūno. Nenoriu kitus metus praleisti gauruota kaip pasenusi lesbietė (brangiosios, tik nepykit. Juk jūsų filmai – mano mėgstamiausi!);

– viena kita grožio procedūra: veido trytmentai, pylingai, eko aliejai, nebekasdienis svečias makiažas – gal net nagų lakas?

– grindų mazgojimas. Ten, kur jautiesi silpnas, prietarai ypač valdo. Savo brangios Namų Tvarkytojos į biudžetą kol kas neįtraukėme, tad autosugestija čia ne pro šalį;

– nesusipjovimas su Mano Mylimu Juo.

Kažkodėl staiga pagalvojau, kad mes turime bendrą vaiką, o beveik nesame šokę kartu. Ar kažką praleidome? Vargu bau. Gal vyrai, su kuriais šoki, ir tie, su kuriais augini vaikus, nevisada tie patys? Mano Mylimas Jis turi visas idealaus Gyvenimo Draugo savybes. Sakau netirštindama. Ir kai retkarčiais, prisiminus kokį Pažįstamą, šmėsteli klausimas, ar tarp mūsų galėjo būti kas nors daugiau, prisimenu Jį, Piją ir suprantu, kad ne. Yra žmonės, su kuriais prasilenki, ir tie, su kuriais lieki gyventi.

Sveikinu tuos, su kuriais prasilenkėme – visi esame ten, kur turime būti.

Sveikinu tuos, kurie liko mano gyvenime nepaisant ugnies, kalavijų, kreivų veidrodžių ir šaltų pauzių.

Sveikinu tą, kurio gyvenime likau aš.

Su Naujais visus! :*

Foto: mano.