Chiang Mai zoosodas

by HelluvaGirl

Jau praėjusią savaitę lankėmės zoologijos sode, o nuotraukos tik dabar. Na, žvėrims irgi turi ateiti nuotaika. Tokiems žvėrims, kaip aš 🙂

Šiaip zoologijos sodų nemiliu nuo tų laikų, kai sykį apsilankiau Kaune – klaiki atmosfera, antisanitarinės sąlygos, gyvūnai atrodė paliegę ir nusiminę… Gal dabar kas pasikeitė? Bet koks skirtumas, jeigu jie vis tiek yra uždaryti, nors jų namai – ne narvas?

Pasidaviau įkalbinėjimams pusiau edukaciniais tikslais, tad nuvažiavome. Vaizdas ne toks jau baisus, bet man pasirodė, kad gyvūnai nuobodžiauja… Ar taip gali būti? Susimąsčiau, o ką jie veiktų laisvėje?

Čia keletas nuotraukų. Gailiuosi, kad nesuspėjome į orchidėjų fermą, pas pandą ir pas Afrikos gyvūnus. Gal kitą kartą.

Tokiu traukinuku galima daryti ekskursiją po zoologijos sodo teritoriją. Mes pasitenkinome autobusiukais, kurie paima ir išlaipina pageidaujamose stotelėse.

Gražiausias paukštis pasaulyje. Sako, jo uodegos “akys” yra aiškiaregystės simbolis:

Beje, edukacija baigėsi tuo, kad mūsų Bumbuliukas didžiąją išvykos dalį pramiegojo tėčiui ant pilvo. Čia ką tik atsibudusi:

O čia antras gražiausias paukštis pasaulyje:

Su Pija stebim “cip cip”:

Išalkę užsukome į valgyklą, kur už 35 batus (beveik 3 Lt) Jis valgė štai tokią sriubą:

Nūdlai, žuvies kukuliukai, daržovės, įvairūs prieskoniai ir riešutai, kurių gali savo nuožiūra įsiberti pats. Skanu!

Na, ir iškeliaujant susistabdė gauja tajų paauglių, kurie “pasiskolinę” Piją padarė kokį 50 kadrų.

Šiaip man lyg ir nepatinka vaiko fotografavimai, bet čia, Tailande, kažkaip nepanašu, jog išsiviepę kinų turistai arba geraširdiškai atrodančios tajų virėjos būtų kokie klastingi iškrypėliai, kurie paskui tas nuotraukas naudos negerais tikslais… Todėl neprieštarauju.