Mūsų butas. Žiedai tarp žiedų

by HelluvaGirl

Kai paskambinau Ronui ir pasakiau, kad domimės paskelbto buto nuoma, jis pažadėjo, jog butas laaaabai gražus, daug gražesnis negu nuotraukose. Nusijuokiau, kad paprastai būna atvirkščiai, bet atvykę apžiūrėti išties radome gan jaukų kambarį. Žinoma, kadangi nuomotis norėjome neilgam laikui, bet to, už labai gerą kainą, tikrai nesikabinėjome prie interjero detalių (na, ne paslaptis, kad kabinėjimasis yra išskirtinai mano darbas ir pomėgis 🙂 ). Bet pasijuokti tikrai atsirado iš ko. Visų pirma, tiek daug plastmasinių gėlių arti manęs niekada gyvenime nėra buvę. Kai pabandžiau jas surankioti nuo palangių ir lentynų, supratau, kad gudrusis Hansas jas priklijavo prie paviršių – matyt todėl, kad niekas šių vertybių išsikraustydamas neišnešiotų…

(Hansas yra buto savininkas švedas, 9 metus gyvenantis Tailande ir laisvai kalbantis tajų kalba – totaliai nuplaukęs bičas, paruošė tik vieną sutarties egzempliorių ir atidavė Mano Mylimam Jam. Supratome, kam jam reikalingas agentas Ronas.)

Įdedu kelias nuotraukas pasigėrėjimui:

Kur pasisuksi, žiū, vis kokia plastmaskė ar kita grožybė:

Tokia štai puošmena kabo virš mūsų rankomis drožinėtos lovos:

Vienas kitas mianas:

This is a Christian home, tarsi pasiteisindamas tarė Hansas, rodydamas į šį kūrinį, o aš kvailai nusijuokiau:

Vienas kitas platesnis vaizdas:

Kilimukai irgi priklijuoti prie grindų. Bet jau šitą vertybę tai be kompromisų nulupau ir įkišau spinton:

Toks tas mūsų pasakų namelis 🙂 Ne taip jau prastai, lyginant su kitais pustuščiais ir nejaukiais nuomojamais kondais, turiu pasakyti.

Foto: Augusto Gutauto, mano.