Had Yao paplūdimys

by HelluvaGirl

Į Had Yao paplūdimį atvykome kovo 31 dieną ir visą šį laiką nieko apie tai nerašiau – galvoju, pasitaupysiu įspūdžių 🙂 Pirmasis įspūdis ištiko vos įmerkus kojas į jūrą, bet kaip aš nusivyliau!..

Noriu paaiškinti: saloje man faina tuo atveju, jeigu galiu maudytis ir degintis – saikingai, o ne ištisą dieną, kitaip oda iškepa. Sakyčiau, suprantama, jog maudytis norisi jūroje, o ne rizorto baseine – juk ne dėl jo trenkėmės čia 7000 km.

Ir ką jūs manot? Brendu. Brendu, brendu. Va, iki to laivo, sakau, nubrisiu, ir jau turbūt bus gilu. Laivas toli už nugaros, aš vis brendu. Kilometras. Aha, jau lygtai kirkšnis sieks. O tada prasideda akmenys, koralai ir kitoks velnias.

Kodėl kodėl kodėl? Kodėl jie sakė, kad paplūdimys geras? Juk tai visiška bala! Taip, nuotraukose gražiai atrodo, bet yra abso-fucking-lutely nepritaikytas maudytis. Mačiau dar kelis tokius “bandytojus” – irgi ilgai brido, o grįžo krantan sausi, nes spėjo išdžiūti. Gal ir parūkyti, ir kam nors paskambinti, nežinau.

O baseino chlorui aš alergiška. Bent jau visus tuos kartus, kiek esu tikrinusi, išmesdavo sausomis raudonomis dėmėmis ir spuogeliais. Super, galvoju sau. Palyginus su Thong Nai Pan, Had Yao paplūdimys yra net ne paplūdimys. Tad jeigu kam aktualu maloniai atsigaivinti jūroje, pasikepinus saulutėje, į šitą salos dalį nevažiuokit, nicht nicht.

Tiesa, nuotraukose rizortas ir pakrantė atrodo visai gražiai:

Ką gi. Vieną kitą dieną paliūdėjau ir nutariau išbandyti baseiną. Kol kas nieko nenutiko! Gal todėl, kad lendu po dušu ir prieš, ir po maudynių 🙂

Čia pirmąkart jūroje rimčiau išsimaudė ir Pija. Thong Nai Pan tik pamirkiau jos kojytes bangose, o šičia jau kaip reikiant pasipliuškeno. Jai patiko! 😀

Vakarais mėgstame porą vietų. Viena jų vadinasi Eagle Cafe ar panašiai (ji yra ant jūros kranto), o kita – Dragon Tattoo. Tai ir kavinė, ir tatū salonas. Tiesa, niekada nematėme ten dirbant jokio meistro. Gal reikia specialiai išsikviesti? Gal Mano Mylimas Jis pagaliau įrodys, ką man jaučia, ir išsitatuiruos mano vardą sau ant krūtinės? Žiūrėsim.

Šioje vietoje šeimininkai siūlo tajų maisto gamybos kursus. Jis vis gundosi eiti 🙂 Ech, geriau jau keliautų į masažo pamokas – gamina ir taip labai skaniai… 😛