Parduodu gerus daiktus kūdikiams

by HelluvaGirl

Laba diena,

štai ir vėl turiu pasiūlyti kelis naudotus labai geros būklės daiktus kūdikiams pigiau nei parduotuvėje.

Vienas jų – vystymo lenta:

Žydros spalvos su gyvūnėliais – puikiai tiks berniukui, nors mes kai neprietaringi, tai ir su dukra ramiai panaudojom 🙂 Kaina 40 Lt.

Kitas daiktas – vonelė su stovu Bebe-jou firmos:

Labai patogu maudyti kūdikį, nes nereikia susilenkus laužyti nugaros, dėti vonelės ant stalų, lovų ir kitų baldų, kur gali būti nelabai saugu ar šilta. Pagal poreikį galima naudoti ir be stovo, žinoma. Baltą spalvą nesunkiai priderinsite, jeigu nenorite daryti kičo iš savo vonios interjero.

Ant stovo yra speciali lentynėlė muiliukams ir kitiems reikalingiems daiktams susidėti maudant beibiuką. Vonelė standartinio dydžio, tad galima nusipirkti ir dėti sėdynę jau sėdinčiam kūdikiui. Mums kažkaip neprireikė, nes Pija mėgsta, kai tėtis ją plukdo 🙂

Vonelės kaina 100 Lt.

Ir trečias daiktas – Maxi-Cosi CabrioFix autokėdutė:

Linksmos geltonos spalvos autokėdutė skirta kūdikiams nuo 0 iki 13 kg – nuo gimimo iki maždaug 12 mėn. Ji tvirtinasi prie automobilio sėdynės specialiu pagrindu, kurį galima nusipirkti iš parduotuvės, bet mes nutarėme, kad sutaupę kelis šimtus litų saugiai vežiosime vaiką tiesiog prisegę autokėdutę saugos diržu. Tokiu būdu prisegtas vaikas neslidinėja ant sėdynės, kaip teko girdėti kalbant, kol patys neturėjome patirties.

Naujagimiui vežioti yra įdedamas pagrindas, kuris sumažina kėdutės įlinkimo kampą ir ne taip vargina stuburą. Be to, jis neleidžia kūdikio galvytei makaluotis į šonus, prilaiko ją. Kai kūdikis paauga, jį galima išimti.

Jeigu lyja, sninga, plieskia saulė ar tiesiog vėjuota, kūdikiui virš galvos užsitempia ir prisitvirtina tamprus audinys. Jį galite naudoti ir tuo atveju, jeigu esate žvaigždė ir nenorite, kad kiekvienas spoksotų į jūsų stebuklėlį Maksimoje.

Pats autokėdutės audinys švelnus, koriukų tekstūros. Yra visi saugumą įrodantys dokumentai ir naudojimo instrukcija. Būklė labai gera, mat daiktą tepanaudosime nepilnus 7 mėnesius.

Teko girdėti, kad tai viena geriausių autokėdučių kūdikiams. Kaina 300 Lt.

Autokėdutę ir kitus daiktus parduodu nuo kovo 22 d. Rašykite!