Supermamos

by HelluvaGirl

Skaitinėjau šiandien supermamas. Nutariau atsidaryti tą forumą, kai bus prasta nuotaika – vieni anekdotai. Pavyzdžiui, temos pavadinimas: “Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?” Arba: “Ką manote apie vardą berniukui Mefistofilis?”

O dar ten galima rasti kiekvieno žodžio po trylika deminutyvų: jeigu yra dantys, tai supermamos rašo perliukai. Jeigu laukas, tai būtinai laukutis. Ne oras, bet orelis ir oriukas. Ne tonai, bet visuotinai toniukai.

Dar štai pasitaiko tokių patologinių poustų, negaliu nepacituoti:

“sveikos SM group.gif
norejau paklausti-ar duodat palaikyti savo mazyli giminems,artimiesiems,draugams ir pan?
mes su vyru tai – grieztai Ne.nematau jokio reikalo duoti savo brangenybe visiems tasyti,tuo labiau,kad nesuprantu,kam to reikia?! g.gif palaikyti leidziam tik seneliams.
galbut as per daug kategoriska?…neseniai labai smarkiai susipykau su vyro sese,kad nedaviau jai palaikyti savo mazylio.tai ji baisiai isizeide-Ka tu cia sau leidi?!Ka as tam vaikui ikasiu ar ka?ir t.t…tada as jai pasakiau,kad as savo vaika saugojau 9men,nevalgiau ko negalima,nerukiau,negeriau,pilva glosciau,pas daktarus tampiausi,nesitusinau,stengiaus nepervargt ir t.t.dabar visa diena ji priziuriu,uzpakali plaunu,verkianti raminu ir.t.t.visaip ji saugojau/saugau ir dabar nezadu visiems jo dalinti(tuo labiau,kad niekas manes nepalaike kol laukiausi(man 19m.) tik pora artimuju ir draugu…ir dabar niekas isskyrus mama nepadeda)sakiau:Kai turesi savo vaika galesi duoti visokiems diedams,troleibuse zmonems ir bobutems drebanciomis rankomis!
gal as ir per grieztai,bet man jau atsibodo,kad i mane kaip i motina rimtai neziurima mad.gif
patarkit mamytes unsure.gif

Patarčiau, bet nežinau, nuo ko pradėt.

Į visus MP, MB, SM, ABC ir VZŽ dar nespėjau įsikirsti.

Akis bado ir subado gramatinės klaidos: “Delamudymosi beduneturiu,labaijaumegsta maudynes,okai reikai isvandenukao istraukti,tai papyksta.Labainemegsta kaolja aprengiu,tenka pakariauti doh.gif doh.gif doh.gif“.

Ten egzistuoja tokios specialios temos besilaukiančioms, kurios gimdys kurį nors mėnesį, pvz., gruodinukai, gegužinukai, spalinukai. Būdama nėščia pagalvojau, prisiregistruosiu rugpjūtinukų temoje – jeigu reikės kokios informacijos apie tyrimus ar simptomus, vis nereikės toli ieškoti. Tai temos adminė man pasakė, kad įtrauks mano gimdymo datos duomenis ir galėsiu su visomis kalbėtis tada, kai “daugiau pabendrausiu su kitomis mamytėmis”. Na, galvoju, galima ir pabendrauti. O bet tačiau atsidariusi nesuskaičiuojamą daugybę puslapių teradau maždaug tokius turiningus poustus: “Labas, mergytės, kaip rytelis? Vakar suvalgiau morkyčių, oi, kaip šiandien pilvelis išsipūtęs…” ir “Na, supermamytės, ką gero šiandien nuveikti spėjote? Aš tai nieko”. Na, ne, galvoju. Apsieisiu aš be rugpjūtinukių ir jų spiamo.

Apie tai, kaip supermamos dalijasi informacija, galima pastatyti absurdo komediją. Pavyzdžiui, kokios nors dvi vartotojos pavaro ant kurios nors gimdymus priimančios gydytojos, tada visos pasibaisi, nes tos kelios nuomonės jau kaip ir faktas (kažkodėl) ir pradeda aiškintis tos gydytojos darbo laiką, kad neduokdie nepakliūtų jos pamainos metu.

Jeigu kuri nors ima ginti tą gydytoją sakydama, kad visai ji nebloga, likusios iškart apkaltina vartotoją gydymo įstaigos reklama ir ima įtarinėti, gal čia pati gydytoja ir rašinėja.

Bet visgi poustas – laimėtojas man yra vienos supermamos įrašas, pasakojantis apie tai, kaip norėdama pagimdyti “natūraliai, bet greičiau”, mamytė valandą laipiojo laiptais aukštyn – žemyn iškeltomis rankomis. Iškart pagimdė. Aš linkiu ištvermės jos vaikui.

Kodėl tiek daug žinau apie supermamas ir jų pezalus? Todėl, kad norint gauti atsakymą į kokį nors savo klausimą (kurie kirpėjai Vilniuje labiausiai rekomenduojami, koks vežimėlis patvariausias, kiek laiko kūdikiui reikia mauti vilnones kojines), reikia perskaityti visą temą – kitaip būsi apkaltintas laiko gaišinimu