Kodėl batai? Todėl, kad ne džinsai

by HelluvaGirl

Jau kurį laiką svarstau, kodėl šitiek moterų alpsta dėl batų. Būti batų maniake yra tapę vos ne priederme – na, jeigu bent kiek domiesi skarmalais, tendencijom, išoriškumais ir panašiais nedvasingais reikalais. Taip, pasitaiko rankinių gerbėjų. Arba moterų, kurios turi galybę apatinio trikotažo ir toliau jį godžiai perka.

Galvoju, kodėl man patinka būtent batai, kodėl taip miliu juos pirkti. Vakar galutinai supratau: nes išsiruošus ieškoti vienintelių susidėvėjusių džinsų pamainos atsimuši į skaudžią realybę – niekuo neišsiskiriantys džinsai kažkodėl kainuoja nuo 350 Lt, visi kiti yra paprasčiausiai neverti dėmesio, o tie, kuriuos pamatai ir sakai: EUREKA! – ant etiketės puikuojasi skaičiuku 699,00.

O štai batai… Aš visada randu patinkančius batus. Eurekos jausmas batų parduotuvėse mane ištinka dažniau negu pas Levį santykiu 50:1.

“Kažkaip negerai užpakalis atrodo su šitais…” – numykiau vakar pardavėjai, paprašiusiai įvardyti, “kas konkrečiai netinka”. Žinau, mintyse ji nusikeikė, kad tai užpakalio, o ne siūlomo gaminio problema. Bet aš vis tiek nusivylusi.

Užtat “Danijoje”, kur užsukau grynai ant pasiguodimo, aptikau tokius žalios zomšos aulinius. Mmm…

Ir toliau vaikštau su senaisiais nūnai per plačiais Miss 60 suplyšusiu užtrauktuku ties čiurna. Kur mano Kalėdų stebuklai???

ck-jeans

Foto: CK Jeans.