Rudens wishlist’as

by HelluvaGirl

Pradėjau slampinėti po pardas ir ilgesingai čiupinėti savo seno dydžio drabužius, įsivaizduodama, kaip po gimdymo vėl į juos tilpsiu 🙂 Pamažu ėmė formuotis rudens garderobo wishlist’as, kurį čia ir aprašau.

Nustebau, kad akyliau apžiūrėjus Lindex asortimentą, visai galima aptikti dailių rūbelių. PIGIAI. Jau kurį laiką kreivai žiūriu į visas zaras, Mango apskritai nepamenu, kada buvau – kažkaip knisa visas tas fast fashion reikalas, kai jau ant pakabos drabužiai linguoja ištraukiotais siūlais ir tarsi nuskalbti. Nuo galvos iki kojų iš Nacionalinės mados ir dizaino galerijos nesirengsi, tą aš puikiai suprantu. Bet tada jau priimtinesnis variantas, kai visgi vienadieniai daikčiukai derinami su tikrai kokybiškais daiktais, kurie neatsibos, nepasens ir nesusidėvės metų metus.

1. Tai anyway, arčiau esmės. Kažkaip užsimaniau jaukaus didelio megztinio ir Lindex užmačiau štai tokį su dideliu variniu žiogu vietoj užsegimo:

Lindex ilgas megztinis

2. Dar aptikau tokius medvilninius šviesaus džinso spalvos baltinius, kurie viršuje prasisagsto (aktualu maitinant kūdikį), tik internete Lindex nuotraukos neradau, tai čia panašūs iš H&M. Juos galėčiau vilktis po ilgu mėlynu megztiniu prie džinsiukų skiniukų ir aulinukų:

H&M džinsinė suknelė

3. Dar man labai patiko juoda suknelė baltais žirniukais – tokios jau seniai norėjau. Tik audinys, regis, sintetinis, ko nelabai vertinu. Prie jos tiks raudonas lūpdažis, niam niam 🙂 Ir baltos perregimos kojinės. Arba juodos matinės. O jeigu raudoni lakuoti aukštakulniai, tada jau ir su siūle bus uber-great.

Lindex taškuota suknelė

4. Susigalvojau, kad fetrinė skrybėlė yra labai geras daiktas tiek vasarą, tiek rudenį. Pridėk didelius juodus akinius ir į trasą:

Fetrinė skrybėlė

5. Mano VW kaliošiukai prašyte prašosi tartan rašto kojinių, kaip šitos tetos ant dolčegabanos podiumo:

Škotiškos kojinės

6. Dabar jau pradėsiu svaigti… Batai. Batų reikia daug. Dabar tiksliai nepamenu, kokių rudeniui turiu, bet jau žinau, kokių noriu 😛 Kaip jau sakiau, aulinukai:

Žali ASOS aulinukai

H by Hudson aulinukai

Mano naujas senas atradimas – brogue stailo batai. Paauglystėje esu nusidrožusi visus kulnus iš mamos paveldėtais kietos odos kuntapliais, tad šiaip jau privengiu, bet gal gamybos technologijos nuo tų laikų patobulėjo 🙂

Čia tik variantas, manau, pasivaikščiojimams puikiai tiktų ir kokia ramesnė spalva:

ASOS brogues

Tada dar reiktų elegancijos:

Žali zomšiniai aukštakulniai

Na va, prisigyriau, kaip radau visokių budget grožybių, ir vis tiek baigiau lubutenais… 😛

Foto: lindex.com, hm.com, cache.wists.com, citygirlmemoir.today.com, asos.com, coggles.com, kaboodle.com.