38ta savaitė. Kaip aš vos nepagimdžiau iš juoko

by HelluvaGirl

Tikriausiai žinote: kiekvieni tėvai turi istoriją (būna, ir ne vieną) apie savo vaikus, kurią šimtą sykių pasakoja per įvairiausius susiėjimus kaip naują, nors visi jau mintinai žino detales. Ką gi, mes su Juo dar neturime vaiko, bet ateičiai jau turim vieną tokią istoriją.

Skambutis 9.08 am. Galvoju, kam čia šovė į galvą tokiu paros metu. Žiūriu, mama. Iškart mintis – gal kas močiutei. Pakeliu ragą ir girdžiu, kaip šaukia:

– Taijezusmarijakaipsveikinu!!!

– Dėl ko?

– Nutaijezus, kadviskasgerai, kadviskasbaigės!!!

– Kas baigės?

– Oi, aš čia apsiverkiau iš laimės, kaip gerai, kad tau viskas gerai! Nu kaip aš tave sveikinu!!!

Galvoju, pala. Gimtadienis praėjo, vardadienis irgi.

– Dėl ko Tu mane sveikini?

– Taigi gavau esemesą!

– Kokį esemesą? Kas Tau yra?

– Nu kad pagimdei! Dukrą!

– Kada pagimdžiau, koks esemesas?

Pauzė.

– Taigi va, ” Sveiki, pranesame, kad siandien 12.10 val. pasauli isvydo mazas stebuklas – mergyte 53 cm 3450 g. Mama ir dukryte jauciasi gerai.”

– Aha, o į kurį numerį Tau jį parašė?..

Sutrumpinus padriką dialogą, esmė maždaug tokia: į mano seną numerį, kurį neseniai atidaviau naudotis mamai, kažkas atsiuntė sms ir nepasirašė. Kadangi man iki gimdymo liko 18 dienų, jai net nekilo abejonių, kad čia aš ir pagimdžiau.

O iki paskambindama man, ji, aišku, spėjo džiugią naujieną pranešti: tėvui, močiutei, savo broliui, kuris iškart paskambino savo žmonai ir taip pat besilaukiančiai dukrai, bendradarbėms, pusseserei į Jonavą ir dar draugės draugei (nes savo draugei neprisiskambino).

Mano Mylimas Jis atėjo į miegamąjį žiūrėti, kas darosi, nes maniau, kad užsilenksiu iš juoko, įsivaizduodama, kaip motina visiems turės skambinti ir aiškintis dėl sukelto triukšmo. Ir kad jai tai bus gera pamoka, kaip pirmiausia reikia lukterti arba leisti savo naujienas man paskelbti pačiai – buvo labai nesmagu, kai apie nėštumą dar niekam viešai nekalbėjau, o detales jau žinojo jos kolegės ir močiutė, kuriai ypač norėjau pasipasakoti pati…

Po kelių valandų paskambinau klausti, kaip sureagavo visi klaidingai informuotieji. Po pasiaiškinimo jos brolis taip ir paklausė: “Tu girta ar kas tau yra? Skambink dabar visiems pati ir aiškinkis.”  Sakau, gal nereikėjo nieko niekam sakyti – šiaip ar taip, kelios savaitės liko, tegul džiaugiasi žmonės 🙂 Juk išgirdusi apie mano “sėkmingą gimdymą” močiutė iškart kalė stopkę kiaušininio likerio ir pasigarsino mišias, pusseserė iš Jonavos nuėjo gert šampano, draugės draugė ašarą nubraukė – argi ne puikus rytas visiems? 😀

O pagimdė, pasirodo, mano buvusi manikiūrininkė, kurios vyras veikiausiai kalė sms visam adresbukui – ją ir jos šeimą labai sveikinu 😀

Darau išvadą, kad čia turbūt tik mano familijoj tokie fintai galimi… Pagimdysiu, tai niekas ir nebepatikės.

Tiesa, pažadu, kad tie, kurie nesulauks skambučio, tikrai gaus pasirašytą sms 😉