Pasivaikščiojimas Užutrakyje

by HelluvaGirl

Vakar lankėmės Užutrakyje, kur vyko parodos atidarymas. Visas formalias dalis su muzikavimais praleidome, tad apžiūrėję pačią parodą, kur didžiausią įspūdį man paliko paveikslų rėmai, iškeliavome pasivaikščioti.

Įmetu kelias nuotraukas. Tiesa, ne iš parodos, mat kai kurie asmenys visgi paiso prašymų nefotografuoti 🙂 Kaip vis dažniau nutinka, šis mano įrašas vėlgi nebudistinis – apie šmutkes 😉

Reikia pripažinti, 9tą nėštumo mėnesį nėra taip lengva atrodyti gražiai. Per mažai laiko liko naujiems apdarams pirkti (paskui manodrabuziai.lt teks už grašius parduoti), o keli turimi greit pabosta.

Čia gelbsti aksesuarai. Pristatau naujausią pirkinuką iš manodrabuziai.lt:

DSC_4327 - Version 2

Štai toks ridikiulis, ant kurio vietoj nuotraukoje matomos senovinės segės puikavosi auksinis blyniukas su užrašu “Versace”. Bet kadangi aš sakau fuck the fake, tad geriau jau dailus nouneimas negu pretenzinga melagystė.

DSC_4327

Nors žemiau esančioje nuotraukoje atrodau baisiai apsipatenkinus, iš tiesų po kelių akimirkų visos šypsenos dingo kaip į vandenį supratus, kad ten, kur sėdžiu, aplink šlaunis šiūruoja visai ne augaliukai, o ropinėja skruzdėlės!!! Nieko nėra baisiau už mintį, jeigu jos TEN papultų. Ačiū D., taip neatsitiko… Bet dar ilgai po to buvo neramu.

DSC_4344

O čia matyti suknelė iš ASOS (nors poliesteris, puikiausiai nešioju), linksmas ridikiulis iš manodrabuziai.lt, batai Vivienne Westwood.

DSC_4378