Katy Perry kaip stiliaus ikona

by HelluvaGirl

Ilgokai stebėjau Katy Perry ir jos stiliaus fejerverkus. Tai ji tipiška pin-up girl (kareivio svajonė), tai retrova ir primenanti Amerikos namų šeimininkės idealą (na, kur filmuose rodo, kaip prie viryklės sukasi su aukštakulniais, ryškiu makiažu ir plačia šypsena), tai balansuoja ties kičiniu trashy mergšės stailu, tai dvelkteli rytais arba pasiverčia porceliano lėle… Vintažiuko karalienė, įsimylėjusi vaisinius aksesuarus.

Štai kelios nuotraukos iš interneto akims paganyti:

KATY+PERRY+Lands+Gold+Record+Germany+GxHhu9TBPeMl

katy-perry-lead

Katy+Perry+Record+Release+Party+HLQ_ephPwKAl

katy_perry-evil

MTV TRL Katy Perry

7539l

katyperry4

katyperry8

3065832216_a1baa30488

katy-perry-c07

katy-perry-800

katy-perry(5)

katyperry9

Akivaizdu tai, kad mergina yra drąsi. Man kelia pagarbą žmonės, kurie nebijo “nusitampyti”, suklysti, “nusirengti į pievas”, kurie iš visų jėgų nesistengia atrodyti saugiai ir įtikti daugumai. Katy Perry yra provokatorė, jos personažas linksmas, kai kada mergička atrodo tiesiog absurdiškai, bet kodėl, po velnių, ne?

Neseniai pati papuoliau į žurnalą, kur keli vyrukai dėstė nuomones apie mieste nufotografuotas įdomiau atrodančias merginas. Aišku, kliuvo ir man, ir kitoms (beje, kai kurios atrodė super stilingai),bet iš komentarų visumos paaiškėjo, kad įtikusios būtų tik gan standartiškai atrodančios panelės, išvaizda ne per daug nuklydusios nuo niekam nekliūvančio įprasto ir saugaus įvaizduko. Mano išvada buvo tokia: ačiū Dievui, kad gavau pylos iš tų statistinių tautiečių. Nors mano aprėdai nebuvo iki galo suderinti, žiūrėdama į nuotrauką pagalvojau, kad šį tą tikrai galėjau vilktis kitaip, bet geriau jau taip negu niekaip. Geriau padaryti nesąmonių ieškant ir kuriant, negu įsikibti į saugų neišskirtinumą.

Amen.

P. S. Ar ne kaifas leisti sau viešumoje atrodyti va šitaip?

300-katy-perry