Ray Ban Cats – miliu

by HelluvaGirl

Sulaukusi vieno kito komplimento nutariau viešai pasirodyti savo Ray Ban ačkarikus, kurių kaina net su nuolaida “iš lempos” viršijo galvoje susidarytą biudžetą, vos tik senieji klaikiai atsibodę Esprit tvojosi ant grindų senamiesčio butike ir neteko vieno stiklo.

(Butikas vadinasi 50 c ar kažkaip panašiai. Jame už Atmosphere, ASOS ir panašius briandus palyginus su Londono parduotuvėmis ar internetu permokėsite, bet vis tiek apsišopinsit kaip dėvėtų prekių parduotuvėje ir sutaupysit, plius galima rasti žymiai įdomesnių drabužių negu Vero modoje).

Beje, prieš metus ar du aš vidurdienį plieskiant saulei sugebėjau pereiti visą Baltąjį tiltą ir nepastebėti, kad vienas mano saulės akinių stiklas iškritęs. Tik įžengusi į pastatą ir nusiėmusi akinius nusistebėjau, kodėl vienoj aky taip saulės prišviesta ir pavėsyje prastai matau… Nors, kiek bandau prisiminti, niekas pakeliui keistais žvilgsniais nevarstė… 😀

Tiesą sakant, niekuomet nebuvau Ray Ban fanė, nors vaikystėje turėjau Wayfarers. O štai Cats yra, kaip suprantu, naujas modelis. Kai optikos vadas pasiūlė matuotis, galvoju, uai not, dėl skaičiaus, nes forma iš pirmo žvilgsnio yra gan trenkta vs. klasikinė, elegantiška, universali, “saugi”. Kita vertus, “trenktas”, kaip ir “įdomiai atrodai” mano pasaulyje yra labiau komplimentas negu ne. Taigi:

DSC_4185

Rėmai juodi, stiklai tamsiai žalios spalvos. Ray Ban web’e rasite dar milijoną spalvų pasirinkimų.

O tuo pačiu įmetu porą fotkių su ASOS hareminiais treningiukais, kurie jau šiek tiek nusibumbulavo, bet yra tikrai patogus drabužis. Mąstau, kad reiktų užsukti į Nacionalinę mados ir dizaino galeriją, gal ten lietuviai ką nors patvaresnio bus sukūrę. Juk atsižvelgiant į audinį tai gali būti ir visai netreninginis parėdas. Anyways:

DSC_4237

DSC_4233

Maikonas Warehouse, trauktas iš kažkokio “Elle” ar “Vogue” žurnalo, kurį Jis anais metais parvežė iš Londono – kartais paprastuškiniai drabužiai tampa tokie mieli, nors gyvenime neimtum jų ir nenusipirktum… 🙂