Vivienne Westwood “Anglomania”

by HelluvaGirl

Aleliuja. Prisikėliau iš numirusiųjų.

Bet prieš tai įžangėlė.

Pas mus neveikia durų skambutis. Tiesiog per didelis darbas tai sutvarkyti, todėl jis pas mus neveikia. Dėl to sykį, kai jau atvežė skudurėlius iš asos.com, teko važiuoti pas DPD kurjerius už Vilniaus ir siuntą atsiimti pačiai. Būtų pristatę, bet nesinorėjo laukti…

Tai buvo kovą ir skambutis nuo to laiko, žinoma, nepradėjo veikti, tad šįkart laukdama savo Vivienne Westwood sandaliukų spėliojau: sumąstys kurjeris pasibelsti ar ne?

Nesumąstė. Bet, matyt, Dievas manęs pasigailėjo už visas trečiojo trimestro kančias ir nušvietė savo Apvaizdos šviesa: atsikeliu iš lovos, o už lango gatvėje DPD furgonas bestovįs! Atsidarau buto duris – akurat, lapelis kabo, kad nerado manęs namie, taigi… Staigiai paskambinu paliktu numeriu ir sakau, ateikit! Namie aš, namie! Kurjeris grįžta ir štai aš išganyta:

VW Anglomania shoes

Taip jie atrodo online parduotuvėje.

O taip – pas savo teisėtą šeimininkę:

DSC_3975

DSC_3978

DSC_3981

DSC_3982

Ir jie kvepia kažkokia kramtuške ar panašiai 🙂 Nes yra visiškai iš plastiko – bent taip rašo. Labai mikšti ir patogūs.

Dar keli žodžiai apie asos.com pristatymą: praėjusios siuntos taip ir nenufotografavau – nepratus rašyti mados blogų, tai kažkaip galvoju, kad jau ir praskipinsiu tas skudurines naujienas su barzda. Šiaip jie pristato gan greitai, vidutiniškai per 5 darbo dienas. Šįkart batų dėžė buvo suplėšyta (siuntos dėžė tvarkinga), bet aš jiems atleisiu, nes batai – be priekaištų. Tiesa, anąkart atsiuntė vieną iškvėpintą palaidinę – ryškiai kažkas “pasimatavo” ir grąžino. Kai pasiskundžiau, sako, siųsk čia, pakeisime. Bet siuntimas atgalios irgi kainuoja, tad išskalbiau ir vėlgi atleidau.

Taip džiaugiuosi savo VW guminukais! Jaučiu, kad turiu pakankamai energijos išplauti bute grindis. Atsisveikinu ir skubu kuo greičiau tai padaryti, kol nepraėjo.