24ta savaitė. Kūdikio talpinimas galvoje

by HelluvaGirl

Peršalau. Tikiuosi, kanopėlės neišaugs prieš jas užverčiant. Na, svarbiausia, kad nekiltų temperatūra, nes tada beibiukui bus blogai.

Vkr ir šnd šiek tiek verčiau, tai mano smegeninė visai nebepaneša 🙁 Verčiu lėtai, galva plyšta… Kaip kitos gali ramiausiai darbuotis iki 8to mėnesio?

Vkr mikrūškėje bandžiau su aipodu pračekinti, kokia muzika lėlytei patinka, pagal tai, ar spardosi. Tai jam patinka ta pati, kur ir man.

O spardosi kinderis taip, kad pilvas juda. Lb juokinga stebėti.

Beje, knygoje “Du viename” (“Up the Duff”) yra tokia liniuotė, pagal kurią kas savaitę galima prasičekinti vidutinį kūdikio svorį ir ūgį. Prisidėjau anądien tą knygą prie pilvo ir nustėrau: db mano beibiukas yra mažaug 21 cm ilgio nuo pakaušio iki sėdynės. Juk tai kaip nedidelė katė! 😮

Galvoje netelpa, kaip aš jį ten tokį didelį galiu nešiotis. Kol buvo 3 cm burbuliukas, viskas aišku – kažkas vyksta organizme: daugėja kraujo, krūtyse atsiranda naujų liaukų, laikosi ~37 laipsniai temperatūros, atseit, vyksta kažkokie pokyčiai.

Bet db aš realiai nešiojuosi pilve gyvą padarą sulenktomis kojomis, su pirštukais ir burna. Kai tai vizualizuoju, ima siaubas: ar jam ten patogu? Kaip ten gali būt patogu? Nei oro, nei į senamiestį išeisi, kai užknisa; naktį visaip vartausi – ar aš jo nespaudžiu? O kai jis daro salto, ar negali pasismaugti virkštele? Siaubas. Toks didelis… kad net mano pilvas man ima atrodyti dar visai mažas palyginus.

Jis anądien sakė, kad aš nuoga lb graži.