Pasėjau linelį ant pyyylimo,/ dėl jauno bernelio, dėl mylimooo

by HelluvaGirl

Ką tik pasodinau gėlių balkono loveliuose. Tiksliau, pasėjau, nes ten buvo ne kokie sodinukai, o sėklos. Tik man atrodo, kad viską ne taip padariau.

Aišku, intenete pradėjau brauzinti tik baigusi darbą, nes negaliu pakęsti RTFM proceso, be to, žymiai įdomiau viskuo įsitikinti empiriškai. Kaip vienoje puikioje knygoje, kurios pavadinimo nepamenu, rašė vienas skandinavas, “pirmiausia reikia gyventi, o paskui pasitikrinti iš knygų”.

Žodžiu, yra keturi loviai, kuriuose, pasirodo, visai negreit sužydės turkio spalvos našlaitės. Ant pakučio rašė, kad išdygsta po 14 dienų, bet “išdygsta”, kai pagalvoji, nereiškia “sužydi”. Tai gal rudeniop ir bus kas, nes našlaitės pradeda žydėti po maždaug keturių mėnesių nuo išdygimo. Nu kas per gėlės, tai kaip šitiek išlaukt? Ir kodėl to nerašo ant sėklų pakučio? O gal tie nesuprantami paveiksliukai, kuriuos praignoravau, tą ir reiškė?

Ir paskui dar tokie nesuprantami supermamų žodžiai kaip “išpikiuoti”… Gali būti, jog tas gėles reikėjo sėti į indelius, daiginti namie po radiatoriumi, o jau sudygusias pasodinti lauke. Na, pažiūrėsiu, kas bus. Jeigu kas nors išdygs, bus unreal – ne tik dėl to, kad aš pasėjau, bet ypač dėl to, kad pasėjau neteisingai 🙂

Na, bet turiu vilčių dėl aguonų. Prisėjau jų į atskirą puodą. Ar pasakojau, kad mano pravardė neoficialiuose Baro sluoksniuose buvo Papūgėlė? Ant krūtinės turiu aguonos tatuiruotę 🙂

La la la, įdomi ta eksperimentinė sodininkystė.