Laukiu Demono

by HelluvaGirl

Labai laukiu, kada mūsų namuose atsiras dar vienas Apple MacBook. Šįkart Pro. Jau ir vardą sugalvojau – bus Demonas.

Kam tas trečias leptopas namuose, kur gyvena du žmonės, paklausit. Cha. Nuo pat tos dienos, kai atskrido mano Angelas, aš menkai juo tepasidžiaugiau, nes Mano Mylimas Jis db Angelui skiria daugiau dėmesio negu man: kalba vien apie tai, kokia puiki Apple marketingo strategija, kokia nepakeičiama programa yra Linux (Apple veikia jos analogas – na, bent jau kiek supratau), ir kaip “skaniai” Mac’as pritaikytas vartotojui.

Šitoj vietoj Jis ima leisti į murkimą panašius garsus. Fak, tokį susižavėjimą turėčiau sukelti aš, o ne kažkoks – nors ir baltas – kompas! 🙁

Žodžiu, Angelo nutūpimo pasekmės: 1. jei Mano Mylimas Jis anksčiau tik žavėjosi Mac’u, tai db yra iki ausų jį įsimylėjęs, 2. prisėdusi prie savo kompo jaučiuosi skriaudžianti Jį, nes iki galo nesuvokiu, kokį stebuklą laikau rankose!

Nesupraskit klaidingai – nesu godi. Tačiau dantų šepetėliais, kelnaitėmis ir leptopais niekad nesidalinu. Na, gerai, kartą pati paprašiau, kad jis užsitemptų mano leopardinius stringus su rausvais raukinukais, bet čia juk kitaip, tada mes su Juo turim paslaptį, o leptopu dalintis tiesiog kvaila.

Iki galo, žmogau, ramus nebūsi, tad supratau, jog sprendimas vienas: jeigu Jis nusipirks savo Mac’ą, dėmesio mano asmens kryptimi dar labiau sumažės, bet nors nereikės dalintis tuo pačiu leptopu.

P.S. Už šitą blogą ryškiai gausiu per galvą :p