Apie hamletišką neryžtingumą

by HelluvaGirl

Esu gyvenimo kryžkelėj. Norėčiau nepaminėti, kad kelis metus joje stoviu, bet tokia tiesa.

“Don’t feel guilty if you don’t know what you want to do with your life… the most interesting people I know didn’t know at 22 what they wanted to do with their lives, some of the most interesting 40 yearolds I know still don’t”. Baz Luhrmann “Everybody’s Free (To Wear Sunscreen)”.

Tai turėtų mane guosti. Nė velnio.

Nesakau, kad nieko nedarau. Bet jei daryčiau tai, ką noriu, būčiau lb neturtinga, i.e. labiau neturtinga nei esu dabar. Ir dar tas faktas, kad moku tiek nedaug dalykų, sucks and must die (liet. – čiulpia ir turi nugaišti).

Jei galėčiau atsukti laiką, būčiau ir toliau mokiusis dainuoti. Turiu viena kvailiausių savybių – maksimalizmą smegeninėj ir neryžtingumą veiksmuose. Tas fakin hamletiškas mintijimas “o kas, jeigu… ne, turbūt nepavyks… geriau nereikia… o bet tačiau…” yra tikras balastas. Septintoj klasėj nusprendžiau: Whitney Houston aš tikriausiai netapsiu, tai nafik reikia išvis gerklę laidyt. Paskui lygiai taip pat nusprendžiau, kad netapsiu Gustav Klimt, dar vėliau – Carlos Santana, ir in the end aš čia, kur esu, su sulūžusia gelda – gebėjimų prasme.

Gali būti, kad tas pats maksimalizmas užbraukia ir pasiekimus – taip, aš greitai išversiu trečią knygą. Taip, mane keliskart jau išspausdino, bet nepergyvenkit – jau spėjau nuspręsti, kad nebūsiu ir Oskaru Milašium…

Sergejus Nikolajevičius pasakytų, kad viską darau gerai. Žmonės, turintys prisirišimą prie savo talentų, liūdnokai baigia, bet, po galais, ar ne geriau pagyventi dvigubai trumpiau, triskart nelaimingiau, užtat palikus ryškų prisiminimą apie save?

Vienas Protingas Žmogus sako, kad tapatindama save su tuo, ką pasiekiu ar nepasiekiu, prisiverdu košės. Neva, esam vertingi vien savo buvimu, bet fak, kas tuo tiki?

Žiūriu filmus apie darboholikus ir taip pavydžiu žmonėms, kurie užsimiršta dirbdami… Jiems patinka jų veikla, jie yra save atradę.

O aš visai nesu darboholikė. Ir net ne karjeristė… Aš esu Hamletas su papais 🙁