(Ne)prasmingai

by HelluvaGirl

Šiukštu nemanykit, jog nieko prasmingesnio neturiu pasakyti, bet per paskutinį pusmetį, kaip paaiškėjo, numečiau 7 kg. Nuo vakar vakaro dviejomis svarstyklėmis jau svėriausi šešis kartus, vis norėdama patikrinti, ar neįvyko kokia klaida ir ar mano svorio numetimas, kaip daugelis dalykų, nebuvo įsivaizduojamas.

Svarstyklių aš namie neturiu ir neperkų jų sąmoningai. Nuo vakar jaučiu, kad Mano Mylimas Jis taktiškai nekomentuoja, bet jei taip ir toliau, išvarytų mane iš namų į biblioteką, vaikų namus ar Afriką paieškoti prasmingesnių domėjimosi objektų.

Ir Jis teisus. Kažkada maniau, jog nieko baisaus apsimesti tuščiagalve, jei tokia iš tikrųjų nesi. Bet ne visada pasiseka laiku susigriebti ir pavojus nebe atrodyti, o tapti paviršutiniška tampa bais realus.

Pastaruoju metu tas pavojus, regis, buvo sustiprėjęs. Tai įvedinėdama pusiausvyrą skaitau keturias knygas iš karto, einu į filmus, teatrus, koncertus ir dažnai pakalbu itin dvasingom temom, saikingai įterpdama lotyniškų sentencijų.

Žinau, žinau 🙂 Kraštutinumai. Na, dar ne. Dar palaukim senatvės arba kito gyvenimo ir tikėkimės, jog švytuoklė nebesimakaluos į skirtingas puses it išprotėjusios vaikiškos supynės.

(Jėėėėėėė, aš vėl sveriu 60 kg!!!)

figure.jpg