Apie augintinius

by HelluvaGirl

Aš ir Mano Mylimas Jis turime du augintinius. Na iš tiesų tris, bet apie viską iš eilės.

Iš “Double Coffe” parsivilkau nemokamai platinamą žurnaliuką. Ant galinio viršelio yra du tokie. Garsus stilistas ant Lietuvos ir mergina. Man ji tikrai lb graži, nes išskirtinio, įsimenančio veido, bet Mano Mylimas Jis praminė ją Beždžionėle – sako, ausys šiek tiek atlėpusios. Ne esmė. Niekas nieko nenori įžeisti, o bet tačiau dabar, kai einam valgyti, tai visada ant stalo paremiu žurnalą ir padedu po mandariną ar saldainių, o Beždžionėlė ir Fegis (nuo vieno angliško žodžio) žiūri į mus: Beždžionėlė kiek nustebusiomis, o Fegis – gan klastingomis akutėmis.

Kai žiūrim kokį filmą, paguldau juos ant sofos, kad lavintųsi.

Taipgi dažnai pašnekinu. Apibariau šnd Fegį, nes kažkuo apsidergė savo golfiuką, kur tai matyta. Paskui pakišau po kranu ir nuploviau dėmę.

Mano Mylimas Jis kažkaip vis juokiasi, kad aš su mūsų augintiniais taip aktyviai bendrauju – maniau, pavydi, nes jiedu kažkaip nelinkę su juo komunikuoti.

Na, bet kai šnd ėmiau kalbinti ant lovos pamestą savo vienišų laikų kompanioną ir db jau mūsų abiejų “šeimos draugą” Rausvį (iš principo svajonių draugas, mėgsta Energizer maitinimo elementus – aut. past.), Mano Mylimas Jis be didelių užuolankų paklausė, ar man viskas gerai, ar netrūksta vitaminų ir ko vis tik labiau norėčiau – ryžo angliško kokerspanielio ar dvynukų.

Pasakiau, kad šiek tiek baiminuosi auginti šunį, nes niekada jo neturėjau. O vaikų turėti bijau dar labiau, nes itin dažnai pametu skėčius bei pirštines, taigi, nemažai tikimybės, jog pamesčiau ir savo vaiką. Kavinėje ar šiaip kur. Aš dažnai laikau dalykus rankose ir nepajuntu, neužfiksuoju to momento, kai rankose jų nebelieka. Tarsi iš vieno sapno atsibustum į kitą.

Mano Mylimas Jis ir vėl smarkiai juokėsi. Nepatikėjo.

Kažkodėl pajutau, kad šnd jį myliu dar labiau.

Čia Fegis ir Beždžionėlė supratingai palinkčioja gražiai sušukuotomis galvomis.