Somebody to Love

by HelluvaGirl

Aaa, tai štai, kas jis 🙂 Mėgstu šitą dainą.

httpv://www.youtube.com/watch?v=JZg3ibOt964

Ką tik pasportavusi Maksimoje susitikau moterį, kurios vyrą iš pradžių palaikiau “Lauro lapo” šefu. Stovėjome prie Mamos kepyklėlės, aš jau mintyse čiaumojau kruasaną, tada pamačiau jį, tada ją, o, kokia graži žmona, galvoju, o tada ji man plačiai šypsosi ir aš suprantu, kad metas sveikintis, tik nežinau, su kuo.

Prisimenam, pasijuokiam.

Prieš du su puse metų su ta moterimi kalbėjomės apie santykius. Vakaras, mergos, barai, makiažas, žviegimas, pezalai, o ji mane nustebino. Kita vertus, ko čia stebėtis, juk kokybių trauka, užtat ir atsiveria per eilines bar-hopping išgertuves žmonės apie dalykus, kurie netikėtai yra prasmingi, įsimintini, tikri, gilūs, kartais net padedantys priimti tam tikrus asmeninius sprendimus, o kartais – juos atidėti.

Viskas su visais in the end bus taip pat, sakė ji, žiūrėdama kažkaip atidžiai savo gražiomis tamsiomis akimis į tą vietą, kur manyje jau brendo argumentai skyryboms. Išmintis – priimti tai kaip esatį ir ne keisti žmones, namus, aplinkybes, o savo nuostatą į visa tai. Prisitaikyti, pamilti, priimti. Pakeitus išorinius dalykus, jie ilgainiui virs tuo pačiu, nuo ko bėgai.

Žinojau tada ir dabar žinau, kad ji buvo teisi. Man buvo labai reikšminga, kad ji tai pasakė kažkaip rimtai, švelniai ir tarsi specialiai man būtent tada, kai apie tai daug svarsčiau ir jaučiausi labai pasimetusi, nuskendusi ir beveik nesanti savo iš pažiūros pavydėtinoje šeimoje.

Gerą dekadą praleidau kaip Leighton Meester ant tos sofutės – darydama viską, kad tik neturėčiau dalykų, kurių sakiau sau norinti. Neatitikimas tarp noro bei elgsenos, ieškant būdų jį išpildyti, man labai pažįstamas.

Beje, mano sutikta moteris nėščia. Jie turės antrą vaiką.

Tempdama namo Maksimos maišą, širdyje džiaugiausi, kad yra išliekančių šeimų. Aš visada tyliai už jas sergu.

Tiesa, ne visi mes turime vienodą paskirtį. Ar ne, Leighton?

Facebooktwittergoogle_pluspinterestmailFacebooktwittergoogle_pluspinterestmail
twitterpinteresttwitterpinterest